Par mani

Pieredze nāk ar gadiem
Ovīdijs
Aldis Miglinieks, MD, MBA

Pēc izglītības esmu ārsts. Pēc Latvijas Medicīnas Akadēmijas beigšanas sāku strādāt Valsts Ģimenes Veselības centrā par ārstu – stažieri pie leģendārā seksopatologa un hipnoterapeita Jāņa Zālīša.

Vienlaicīgi uzsāku apmācības psihodinamiskajā psihoterapijā pie Jura Batņas un Arkādija Panca, kuru vēlāk nomainīja Juris Blumbergs.

1995.gada uzsāku studijas Lindes fon Kaizerlingk organizētajā sistēmiskās ģimenes psihoterapijas kursā. Apmācības nodrošināja apmācīttiesīgi ģimenes psihoterapeiti un supervizori no Vācijas – Linde fon Kaizerlingk, Hartmuts Kirste, profesors Arists fon Šlippe no Osnabrikas universitātes u.c.

1999.gadā deviņpadsmit kolēģi ieguvām sistēmiskā ģimenes terapeitu kvalifikāciju. Pēc Lindes fon Kaizerlingk uzaicinājuma astoņi no šīs grupas turpinājām otrā līmeņa apmācību un 2002.gadā ieguvām sistēmiskās ģimenes psihoterapijas pasniedzēju kvalifikāciju.

Esmu viens no Sistēmiskās un ģimenes psihoterapijas biedrības dibinātājiem.

Esmu strādājis Ģimenes psihoterapeitu koppraksē kopā ar Ilonu un Gati Bušiem un Līgu Rāviņu. Esmu konsultējis bērnu nama – patversmes „Apīte” bērnus, vecākus un audžuvecākus.

Ilgstoši esmu strādājis biznesā – vienā no nozares vadošajām kompānijām. 2013.gadā ieguvu maģistra grādu biznesa vadībā.

Esmu precējies, trīs pieaugušu dēlu tēvs.

Dažādās manas dzīves pieredzes ļauj veidot sistēmisku skatu uz klientu problēmām, lai kopīgi meklētu un atrastu ātrākos un efektīvākos risinājumus.